poradna, servis, půjčovna
Kamenná prodejna
Odborné poradenství

vaky na brusle

Vaky na lední nebo kolečkové brusle slouží k převozu a uskladnění bruslí. Většinou mají jeden delší popruh, který usnadní přenos přehozením přes rameno. Kvalitní vaky mají pevnější materiál dna a hlavně kvalitní zip, který dlouho vydrží. Vaky mají samozřejmě i různé velikosti. Do některých se tak akorát vejdou fitness brusle, ale závodní brusle s dlouhým rámem už do nich nedáte. Jiné jsou uzpůsobeny navíc pro uložení helmy a chráničů, abyste měly důležité vybavení vždy na jednom místě.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
Filtry zboží:
Cenový limit
Pouze skladem
Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle
Chcete začít s in-line bruslením a nevíte jaké brusle Vám budou vyhovovat? Nevyznáte se v rozdílech mezi jednotlivými modely a rádi byste vybrali co nejlepší kolečkové brusle za co nejlepší cenu? Pak vám snad pomůže následující článek.
Více
Jak vybrat in-line brusle (fitness) – vlastnosti bruslí
Nejčastěji kupované in-line brusle patří bezesporu do kategorie Fitness. Především začínající bruslaři pak před prvním nákupem ve velice široké nabídce tápou. Následující článek snad poodhalí podle čeho vybrat kolečkové brusle tak, aby vám jejich vlastnosti co nejvíce vyhovovaly…
Více
Kolečkové brusle - údržba
Jak se starat o kolečkové brusle a to včetně koleček, ložisek a bot. Foto galerie jak rozebrat kolečka inline bruslí.
Více
Počet výrobků
Značky:
Výrobce