poradna, servis, půjčovna

Rychlobruslařský Team In-Line-Brusle.cz

Konečne...

Dlouhá, dlouhá byla letošní zima. Skvělé pro lyžaře, kitery, sněhuláky a lední medvědy, ale... malinko horší pro inline brusle. Tréninky v posilce, tělocvičně a na slideru jsou fajn. Běhání v dešti a nebo v mínus deseti je už sice o trochu míň fajn, ale vydržet se to dá.
Když ale po těch dlouhých 6ti měsících vysvitne sluníčko i v našich zeměpisných šířkách... teprve tehdy začíná ta pravá zábava. Zprvu sice člověk moc rozdílů od zimní přípravy na běžkách nezpozoruje.
Je to... „divný“ oblékat si na brusle, jakožto letní sport, tolik svršků, spodků, shánět se před tréninkem po rukavicích, kulichu, navlékat přes brusle návleky a místo ionťáku si s sebou do bidonu brát čaj, ale zase... nepotkáte na stezkách tolik fitnessáků a maminek s kočárky (míň kočárků - míň pádů) a hlavně, už jsou to brusle a to je super.

Začíná duben, měsíc do prvních závodů... počasí sice ještě občas malinko zazlobí, ale den ode dne je to lepší. Poměr tělocvičny a bruslí se pomalu začíná obracet. Kilometry na asfaltu naskakují. Ještě dva týdny to bude v treninku nejvíc objem a technika a později přejde víc do kvality a rychlosti.

Tak víc teplých dnů všem a ať to lítá. Uvidíme se druhého května v Hradci.

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text