poradna, servis, půjčovna

Půjčovna kolečkových bruslí Praha

Půjčovna kolečkových bruslí tedy bude zaměřena pouze na nordic brusle (bruslení v přírodě) a brusle na rychlobruslení, které se stávají stále více používané i mezi sportovními bruslaři, kteří přecházejí z fitness bruslí dál na vyšší level.
Brusle pro rychlobruslení i na nordic budou dostupné u nás na prodejně, ale bude nutné vždy připravit vybavení dopředu. Zapůjčení je tedy nutné dopředu objednat.

Půjčovnou chceme vyjít vstříc hlavně těm zákazníkům, kteří zvažují zakoupení tohoto trochu speciálního a hůř dostupného vybavení a kteří si nemají kde toto vybavení více osahat a vyzkoušet.

Brusle na rychlobruslení bude možné osadit kolečky a rámem na 100 nebo 110mm podle přání zákazníka. Bruslaři, kteří například již používají rám 4x100mm si tak budou moct vyzkoušet rozdíl v rámu s osazením 4x110mm a zvážit tak přechod na větší kolečka.

Brusle na nordic bruslení pak budou v půjčovně zastoupené modelem Powerslide Nordic Trainer 2011. K bruslím bude možné zapůjčit také hole a zakoupit náhradní kolečko pro případ defektu, které tak umožní bleskovou výměnu rozbitého kola. Pokud náhradní kolečko nepoužijete, tak bude možné jej při vrácení bruslí vrátit (odprodat) zpět prodejně za stejnou cenu.

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text