Sudé soboty: 6.10, 20.10, 3.11, 17.11, 1.12, 15.12

Nákupní košík
Váš nákupní košík je prázdný.

Pražský závod seriálu Life In Line 15.5.2011

Fitness Desítka

Startovalo 134 závodníků, takže se stala nejpočetněji obsazeným závodem dne. Na start se postavili i Franta Gvoždík a Jirka Pelc (INLINE-BRUSLE.CZ). Frenkie měl poněkud zpoždění, takže dorazil do Prahy těsně před startem. Nakonec jeho specifické rozcvičení, přejetí od auta na start přineslo ovoce a to v podobě bronzové medaile. :)
Celkově se celý závod jel ve velkém balíku asi 30 lidí a moc se netaktizovalo a
nikdo nezkoušel žádné trháky. V cíly se zúročily dobré pozice v balíku.
Závod na 11040 m vyhrál Lukáš Benedik 20:23 (CRSC Košice), 2.Přemysl Domín 20:24 (KSBM Praha), 3.František Gvoždík20:24 (INLINE-BRUSLE.CZ) a nakonec na 16 místě Jirka Pelc 20:26 (INLINE-BRUSLE.CZ)
V ženách si první místo vybojovala Daniela Fejtová (Sportovníkurzy.cz).

21km

Start závodu na 21880 m, který je součástí Českého poháru, se postavilo 126 závodníků.
Poněkud nečekaně zvítězil po dlouhém spurtu 1. Vojtěch Pospíšilík (Tempish Inline Team) 38:35,
2. Jan Pecka (Sportovnikurzy.cz) 38:35, 3. Adam Adlt (BO Insportline Žďár nad Sázavou) 38:36

Jelikož mi to nedalo a chuť závodit byla veliká, tak jsem se (Jirka Pelc) nakonec přihlásil i na 21km.
Nohy moc nejely a místy si dělaly co chtěly a tak se první balík nepovedlo udržet a držel jsem se v balíku druhém. Nakonec z toho bylo 39. místo Jirka Pelc 39:29 (INLINE-BRUSLE.CZ) a dobrý pocit z vydařeného dne.
V ženách neměla konkurentku Kateřina Novotná (KSB Benátky n. J.), s odstupem třičtvtě minuty zvítězila před juniorkou Nicol Hlůškovou (TJ BO Insportline Žďár) a třetí Terezou Klimešovou (ISC Gigasport).

Takže se uvidíme na dalším závodě, který nás čeká v rámci českomoravského poháru v Napajedlech 28.5