poradna, servis, půjčovna
Kamenná prodejna
Odborné poradenství

TEST Swell Multicolor 150

Dočasně nedostupné
TEST Swell Multicolor 150
Kód:
P2309
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
Powerslide
Toto zboží je aktuálně vyřazeno z nabídky. Pro možné dodání nás zkuste kontaktovat emailem.
Popis

Model Swell Multicolor Flair 100 využívá novou generaci měkkých bot, která je pevnější než kdy dříve byla, ale zároveň více pohodlná, jelikož využívá poslední generaci paměťové pěny pro co největší pohodlí. Díky technologii My Fit je možné vnitřek boty tepelně nahřát a upravit, tak aby pasovala přesně na vaši nohu. Botička využívá novou technologii Recall Fit, která po nahřátí drží svůj tvar a je možné tento proces opakovat.

brusle.cz/panske/koleckove-brusle/" target="_blank" rel="noopener">brusle jsou usazeny na rámu Trinity Elite, který je 9,1 (231mm) palců dlouhý a využívá uchycení pomocí 3 šroubů. Montážní systém Trinity je nový způsob uchycení, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště, zvýšena stabilita, více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu do odrazu a poskytuje více kontroly během brusle.cz/panske/koleckove-brusle/" target="_blank" rel="noopener">bruslení.

Model pohání kola Undercover 100mm s tvrdostí 86A. Kola jsou vyrobena v USA.brusle.cz/panske/koleckove-brusle/" target="_blank" rel="noopener">kolečkové brusle brusle.cz/Powerslide/" target="_blank" rel="noopener">Powerslide Swell Multicolor Flair 100 jsou vybaveny ložisky Wicked řady ABEC 9, jsou to nejpřesněji vyrobená brusle.cz/dily-servis/loziska-do-brusli/" target="_blank" rel="noopener">ložiska z řad ABEC. Mají pevnou ocelovou klec a 7 ocelových kuliček, které jsou dokonale upraveny, tak aby zaručily nejlehčí točivost. Při výrobě ložisek byl použit japonský brusle.cz/dily-servis/nahradni-dily-na-brusle/maziva-na-loziska-na-brusle/" target="_blank" rel="noopener">olej Kyodo.

Výškově nastavitelný brzdový systém (HABS) nabízí spoustu výhod oproti běžné patní brzdě. Funkce nastavení výšky je ideální pro nalezení preferované osobní brzdné polohy. Brzdná plocha má větší kontaktní plochu.

Parametry
LožiskaABEC 11
Počet koleček2 kolečka
Tvrdost koleček101A
Velikost koleček100 mm
Zavazování botATOP kolečko
Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text
Filtrovat kategorie