poradna, servis, půjčovna
Kamenná prodejna
Odborné poradenství

ponožky - funkční prádlo

ponožky na kolečkové brusle jsou velice důležitou součástí vašeho vybavení na bruslení. Kvalitní ponožka na brusle se i při dlouhé vyjížďce neshrne v botě a odvede pot rychle od nohou, čímž zajistí potřebný komfort bruslaře. Ponožka by měla zasahovat až kousek nad botu brusle, aby se napocená noha netřela přímo o materiál boty brusle. Nedojde tak k odřeninám a šetříte i boty brusle. Špičkové ponožky pak obsahují vlákno s přídavkem stříbra, které je antibakteriální nebo se dělají kompresní varianty, které podporují krevní oběh a tím zlepší váš výkon.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
Filtry zboží:
Cenový limit
Pouze skladem
Velikost

Poměrná velikost zboží, kde od nejmenšího XXS a dále XS, S, M, L, XL, XXL a většinou největší XXXL určuje velikost vzhledem k vyráběným variantám daného modelu. Velikost S tedy nebude často od dvou různých výrobků stejně veliká. Srovnání tedy funguje pouze v rámci jedné značky nebo spíše v rámci jednoho modelu výrobku.

Případně je velikost v běžných jednotkách jako cm, mm apod..

Barva

Převažující, výrazná nebo odlišující barva výrobku.

Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle
Chcete začít s in-line bruslením a nevíte jaké brusle Vám budou vyhovovat? Nevyznáte se v rozdílech mezi jednotlivými modely a rádi byste vybrali co nejlepší kolečkové brusle za co nejlepší cenu? Pak vám snad pomůže následující článek.
Více
Jak vybrat in-line brusle (fitness) – vlastnosti bruslí
Nejčastěji kupované in-line brusle patří bezesporu do kategorie Fitness. Především začínající bruslaři pak před prvním nákupem ve velice široké nabídce tápou. Následující článek snad poodhalí podle čeho vybrat kolečkové brusle tak, aby vám jejich vlastnosti co nejvíce vyhovovaly…
Více
Kolečkové brusle - údržba
Jak se starat o kolečkové brusle a to včetně koleček, ložisek a bot. Foto galerie jak rozebrat kolečka inline bruslí.
Více
Počet výrobků
Značky:
Výrobce