poradna, servis, půjčovna
Kamenná prodejna
Odborné poradenství

chrániče na brusle

chrániče na inline brusle jsou důležitou součástí vybavení především pro začínající bruslaře a pro ty, kteří bruslí trochu na hraně svých možností neboť se snaží stále zlepšovat. Při pádu je však ocení úplně každý. :) Nejvíce jsou kupované sady chráničů, které mají dobrý poměr ceny k počtu získaných chráničů. V sadě jsou většinou chrániče dlaní (zápěstí), kolen a loktů. Všechny tyto chrániče nabízíme i zvlášť. Nejvíce používané jsou chrániče zápěstí, pak kolen a nakonec loktů.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
Filtry zboží:
Cenový limit
Pouze skladem
Velikost

Poměrná velikost zboží, kde od nejmenšího XXS a dále XS, S, M, L, XL, XXL a většinou největší XXXL určuje velikost vzhledem k vyráběným variantám daného modelu. Velikost S tedy nebude často od dvou různých výrobků stejně veliká. Srovnání tedy funguje pouze v rámci jedné značky nebo spíše v rámci jednoho modelu výrobku.

Případně je velikost v běžných jednotkách jako cm, mm apod..

Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle
Chcete začít s in-line bruslením a nevíte jaké brusle Vám budou vyhovovat? Nevyznáte se v rozdílech mezi jednotlivými modely a rádi byste vybrali co nejlepší kolečkové brusle za co nejlepší cenu? Pak vám snad pomůže následující článek.
Více
Jak vybrat in-line brusle (fitness) – vlastnosti bruslí
Nejčastěji kupované in-line brusle patří bezesporu do kategorie Fitness. Především začínající bruslaři pak před prvním nákupem ve velice široké nabídce tápou. Následující článek snad poodhalí podle čeho vybrat kolečkové brusle tak, aby vám jejich vlastnosti co nejvíce vyhovovaly…
Více
Kolečkové brusle - údržba
Jak se starat o kolečkové brusle a to včetně koleček, ložisek a bot. Foto galerie jak rozebrat kolečka inline bruslí.
Více
Počet výrobků
Značky:
Výrobce