poradna, servis, půjčovna
SLEVA na obchodě - brusle, batohy, boty, kolečka...

O nás

Již od roku 2004 se věnujeme prodeji sportovního zboží a tedy toho, co nás baví a čemu rozumíme. Zpočátku jsme se věnovali čistě sortimentu chráničů a helem na zimní i letní sporty. V roce 2006 jsme rozšířili sortiment o kolečkové brusle na kterých aktivně jezdíme od roku 1990 (děsný jak to letí).
Skromné začátky pouze s e-shopem doplnila nejprve malá kamenná prodejna s kanceláří a později větší obchod v Praze Vršovicích, kde jsme se zahloubily do naší stávající krypty (až přijdete porozumíte :).

Sport je k bydlení a stravě to jediné do čeho dáváme vydělané peníze. A protože nás baví množství sportovních aktivit, tak bydlíme skromně, jezdíme starší dodávkou a nevečeříme se smetánkou společnosti. Zato v našich mini skladech najdete mimo zboží na prodej i olítané špičkové lyže, karbonové stěžně pro nejlepší plachty na windsurf, draky mnoha velikostí, špičkové gumy na motorku, kolečkové brusle na agresiv, speed i freestyle a hromady dalšího vybavení, které žere téměř všechen náš výdělek :)

Pokud nás na prodejně nebo e-shopu navštívíte, budeme se vám snažit především co nejlépe poradit s výběrem sportovního vybavení, abyste z něj měli radost stejně jako my :)

Majitelem, skladníkem, občasnou uklízečkou, prodavačem a rozumbradou jsem já - Vojta Bartoněk (píšu teď ve dvě v noci tyto řádky). Zařadil bych se mezi věčné sportovní nadšence s nenávistí k papírování a počítání. Naštěstí mě za mlada nenechala lenost opustit maminčin byt a díky tomu jsem s pohodlným zázemím dostudoval vysokou školu, takže nějaké ty papíry a počítání sem tam zvládnu. Bez toho to bohužel nejde - grrr.

Vojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportVojta Bartoněk - Kolečkové brusle - Virus SportfreerideSnowboard

Pokud budete mít jakékoliv připomínky, stížnosti nebo jiné problémy s nákupem u nás, můžete kontaktovat rovnou mě na čísle 776 562 470. Běžné věci poprosím řešit na našich standardních kontaktních mejlech a číslech. Se zaseklou objednávkou, reklamací nebo s nalezením cesty k nám, vám nejlépe poradíme přímo z prodejny.