poradna, servis, půjčovna

Nekompromisní sportovní nástroj Powerslide Phuzion 9 2010

In-line brusle Powerslide Phuzion 9 se řadí někam mezi sportovní fitness a rychlobruslařské nářadí. Spodní část brusle (rám a kolečka) jsou vyloženě závodní zboží, které se standardně montuje na nízké profesionální botky.
Bota brusle je pak ve spodní části laminátová s přídavkem skelných vláken a zasahuje až nad kotník. Brusle jsou tedy celkově výborně tuhé a přitom ještě dost pohodlné na sportovní bruslení, které si chcete hlavně užít bez toho, abyste museli urvat každou setinku sekundy na trati jako závodníci. Brusle může být také dobrým přechodem pro někoho, kdo si chce vyzkoušet závodní atmosféru a nechce přímo závodní botu, která je tuhá a málokdy z ní nebolí chodidla.
Navíc je na brusli namontovaná brzda, což považuji u takhle sportovního zboží vyloženě na nic, ale možná se někomu brzda bude hodit a ocení ji i u těchto bruslí.
Kdo chce tedy najezdit kilometry, tak může určitě na bruslí Powerslide Phuzion 9 zauvažovat. Tyto brusle pak držíme skladem na prodejně a není problém je tak u nás vyzkoušet na nohu ,)


Parametry:

Rám: HAWK 4x110mm; brilliant CNC finish; 13,3 palce Aircraft Aluminium; single axle system

Kolečka: Powerslide X-Type 110mm; race compound

Ložiska: ILQ 9 Classic - PS 8 standard

Brzda: HABS

Skelet: Fiberglass/design; Hollow technology; 195mm LSM with X-slot, Flexcontrol cuff

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text