poradna, servis, půjčovna

LifeInLine 2010 v novém - Praha Karlín

V neděli 16.5. odstartoval seriál LifeInLine Tour 2010 prvním závodem. Kdo si chtěl zazávodit a vyzkoušet tak LIL v „novém kabátu“, musel do Prahy. Po vleklých peripetiích s generálním sponzorem, kterým až do loňska bylo Nesté vše nakonec dobře dopadlo. Organizátorům se doslova „za pět minut dvanáct“ podařilo sehnat nového mecenáše a zachránit tak pro nás zcela jistě velmi oblíbený seriál in-line závodů. Novým sponzorem, minimálně pro letošní sezonu, je společnost Liglass.
Pro účastníky závodu se toho od loňska příliš nezměnilo. Snad jediným citelným rozdílem byly poněkud chudší startovní tašky. Ale pokud si ráno do tašky přibalíte vlastní lentilky a čokoládu, dá se to celkem s přehledem opomenout.

Trasa a bezpečnost
Trasa byla klasická a to na nábřeží za hotelem Hilton v Karlíně. Relativně široký a rovný okruh v délce něco málo přes 2,5km.
Podle několika ohlasů se oproti loňsku zhoršila kvalita asfaltového povrchu. Prach, spáry, hrboly a vyjeté koleje zcela jistě prověřili pozornost všech zúčastněných. Někteří to naneštěstí poznali doslova i na „vlastní kůži“.

Organizace a zázemí
Organizace byla až na pár drobných zádrhelů v celku bez problémů. Moderování se opět výborně ujal Pavel Cejnar.
Díky chladnějšímu počasí a nepříliš příznivé předpovědi počasí na tento víkend, kdy rosničky hrozily přívalovými dešti, nebylo startovní pole tak početné, takže i předstartovní prezentace proběhla plynule a bez velkých front.

Výsledky
Zatím jen ve zkratce. Team INLINE-BRUSLE.cz dojel na deseti kilometrové trati na druhém místě. A jmenovitě, Franta Gvoždík ve své věkové kategorii vybojoval první místo. Kompletní výsledková listina všech kategorií bude co nevidět dostupná na stránkách LIL.
Gratulace vítězi a zase za týden... O2 bez kyslíku v Plzni a LIL bez čokolády v Hradci.

 

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text