poradna, servis, půjčovna

Kolečkové brusle velikost 48, 49, 50 a více

Většina kolečkových bruslí se v pánské provedení vyrábí pouze do velikosti EU 46 nebo 47. Sehnat pak brusle na nohu o velikosti 48, 49, 50 a více není vždy jednoduché. Několik výrobců dělá alespoň pár modelů bruslí na nohy těchto velikostí. V naší nabídce pak samozřejmě tyto velikosti máme a běžně je naleznete i v našem kamenném obchodě.

U těchto kolečkových bruslí je počítáno i s větší zátěží, čemuž odpovídá zpracování boty a rámu brusle. Často jsou dodávána i tvrdší kolečka. Kvalita koleček se však řídí spíše celkovou cenou bruslí a tak nelze automaticky počítat, že kolečka vydrží delší dobu. Naopak spíše po výměně koleček za lepší, dostanete trvanlivější a tim často i rychlejší kolečka.

Pro Výběr bruslí velikostí 48 a více lze doporučit používat výběrové filtry zobrazené v našem e-shopu u nabídky zboží. Nabídka bruslí se tak zredukuje na brusle, které jsou dostupne ve vybrané velikosti.

Běžně dostanete tyto brusle od výrobců K2 a Roces. Rollerblade pak má již několik let v nabídce speciální model pojmenovaný XL, který se dělá až do velikosti 54.

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text