poradna, servis, půjčovna

Freeline Skates - zkuste něco nového..

Freeline Skates™ připomínají jízdu na skateboardu nebo snowboardu.
Jedná se o dvě na sobě nezávislé „brusle“, pomocí kterých může jezdec při jízdě dosáhnout vysokého náklonu v oblouku.
Díky esovitému pohybu se můžete snadno pohybovat vpřed, vzad, z kopce i do kopce.
Freeline Skates™ jsou ideálním dopravním prostředkem, skladné, lehce přenosné.

Tvůrcem Freeline Skates™ je Ryan Farrely, který se pokusil zhotovit něco, co by spojovalo všechny jeho oblíbené sporty – skateboard, snowboard a surf.
Po celém světe se Freeliny těší velké oblibě, možná právě kvůli tomu, že si je můžete vzít kamkoliv sebou a naučíte se na nich jezdit již po pár hodinách.
Jsou ideálním dopravním prostředkem, skladné, lehké, kdykoliv při ruce. Velkou výhodou je, že si je nemusíte nazovouvat jako, např. brusle. Pokud si budete chtít jízdu na Freeline Skates™ vyzkoušet s kamarády, můžete si je mezi sebou půjčit, nepotřebujete svoje číslo, destička je stejná, nemění se s velikostí nohy.
Zvláště začátečníci ocení, že nejsou destičky nijak přichyceny k botě, když potřebujete zastavit, jednoduše seskočíte dolů.
Jízda na Freeline Skates™ vyžaduje cvik, nečekejte, že nastoupíte a pojedete. Je to jako jízda na snowbordu, je potřeba si zautomatizovat esovitý pohyb. Každý, kdo touží vyjet na Freelinech, by si měl důkladně prostudovat přiložené instruktážní video. Lektor na videu vás naučí nejen základní technice, ale také vás zasvětí do takových lahůdek, jako je, např. jízda z kopce.
Internetové stránky se plní množstvím videoukázek jezdců ze všech koutů světa, kteří se předhánějí v „parádičkách“ na Freelinech. Můžeme tak vidět nejrůznější skoky, sjezdy, slalomy apod., které jsou dílem opravdových mistrů.
Při jízdě snadno dosáhnete vysoké rychlosti, proto doporučujeme ochrannou výstroj pro případ pádu.
Freeline Skates™ jsou vyrobeny z jednoho kusu, takže jsou velmi pevné a odolné, unesou až 1500 kg. kolečka mají průměr 72 mm a jsou uchycena ve středu destičky, proto jsou Freeliny dobře ovladatelné.
Jestliže se rozhodnete Freeline Skates™ vyzkoušet, nezapomeňte na helmu, chrániče a trpělivost, vyplatí se!

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text