poradna, servis, půjčovna

Zpět
Brusle- stezka / hřiště
Milan  |  29.08.2017 21:29:25
Ahoj,

potřeboval bych poradit s výběrem nových in-line bruslí. Donedávna jsem jezdil na hokejových Bauerech které mi poslal bratr z Kanady , ale jelikož z nich dost bolely nohy a to zavazování taky žádnej hit :( rozhodl jsem se je prodat. Nové brusle budu používat na stezce a občas náký to blbnutí na hřišti ( jizda pozadu, osmičky atd) žádny skoky to ale nebudou :) Můžete mi prosím poradit které by byly vhodné? Předem děkuji za rady
výběr kolečkových bruslí
Vojta  |  04.09.2017 10:36:43
Ahoj,

podle popisu použití bych doporučil klasické fitness brusle, které jsou pohodlné a dobře jedou. Pokud z nich sundáte brzdu, což lze, tak jsou i slušně obratné.

Výběr značky pak záleží hodně podle tvaru nohy. Obecně výborně sedí boty od K2 a obzvlášť modely s botou VO2. Případně pak Rollerblade apod., které jsou o něco tvrdší a tím lehce méně pohodlné.
výběr kolečkových bruslí
Milan  |  04.09.2017 17:33:40
Ahoj Vojto ,

díky za radu popravdě si ani nedokážu představit že bych tu brzdu na bruslích nechal :) to byla vždycky první věc co jsem udělal . Dnes jsem si ve Sportisimu vyzkoušel 2 druhy bruslí K2 a byl jsem docela vykulenej jak hrozně jsou měkký. Asi to má bejt pohodlný , ale na mě to dálo první dojem , že mi v tom noha dost plave , zvlášt ta vrchní část u kotníku se ani po stáhnutí přezkou moc nezpevní :( Možná to je tím , že jsem zvyklej na ty hokejový boty.Docela se mi zamlouvaj ty K2 Uptown , co na ně říkáš ?
Kolečkové brusle K2
Vojta  |  06.09.2017 11:26:58
Pokud ve fitness bruslích K2 plavala noha, tak je buď výtazně jinej tvar boty a nohy nebo je špatně vybraná velikost. U K2 je nutné vybrat botu přesně na nohu bez místa před prsty. Bota se ještě dotavruje podle tvaru nohy a lepších modelů Vo2 apod. Stažení je důležité přes nárt kolem paty a kotníku. Nad kotníkem už bota spíš jen tak hlída nohu při nějakých potížích. Při samotném bruslení je vršek boty vlastně zbytečný a určitě by se o nej nemel nikdo opirat. Hodí se práve při problemech pri jizde nebo pri postavani apod..

Kazdopadne hokejisti vetsinou chtej tvrdsi brusle ze zvyku. Tak to byva i u nas na krame.

brusle K2 Uptown jsou vyrazne tvrdsi. Jsou to spis freestyle brusle vhodne jak na blbnuti do mesta apod., tak dobre poslouzi i na inline stezce. Lehke omezeni jsou mensi kolecka, ale ta jsou nutna pro dobrou ovladatelnost.

Jinak to je brusle urcite dobre funkcni a kvalitne vyrobena.

Pripadne nam napis na mejlik tady z kontaktu e-shopu a muzem zkusit udelat nejakou peknou cenu ,)

Zpět
Filtrovat kategorie
Cenový limitPouze sklademVypíše pouze produkty skladem