poradna, servis, půjčovna

Zpět
Jsou aggresivky vhodné na freestyle?
Roman  |  27.07.2014 10:58:28
Zdravím. Už několik let jezdím na sportovních bruslích z bodu A do bodu B a to mě omrzelo. Krůček po krůčku jsem se začal učit základní triky na freestyle. Nejdříve na sportovních Powerslidech (což mě začalo dost omezovat) a teď si půjčuji na učení starší K2 s 76mm kolečkama. Rozdíl je znatelnej. Vyšší stabilita i manevrovatelnost. Teď bych si chtěl koupit své vlastní brusle na freestyle. Podíval jsem se na Vaše videa o výběru bruslí a článků o tvaru koleček a délce rámu. Ale nemůžu se rozhodnout jestli mám vybírat z kategorie Aggresive nebo Freestyle, protože čím menší kolečka tím vyšší stabilita a čím kratší rám tím lepší pohyblivost a z toho pro mě vyplývá, že bych měl koupit aggresive. Chtěl bych je používat na ježdění po městě, slalom, skákání....freestyle. Ne ovšem do skateparku, zábradlí, rampy a podobné. Takže prosím o radu. Jsou aggresive vhodné na freestyle? Děkuji za odpověď.
Rozhodně freeskaty
 |  23.11.2014 11:52:13
Dobrý den,

je sice pravda, že čím menší kolečka a kratší rám, tím větší stabilita, ale z vlastní zkušenosti doporučuji na jízdu městem freestyle/urban brusle. Na bruslích jezdím téměř všude a v době, kdy jsem jezdil na aggresive bruslích a chtěl se na nich někam vydat, bylo to k uštvání. A co se týče triků, tak pokud vám stačí nějaké točky, graby a slídy, tak jsou freestyle brusle správnou volbou... ;)
Zpět
Filtrovat kategorie
Cenový limitPouze sklademVypíše pouze produkty skladem