poradna, servis, půjčovna

Zpět
HelmA
BOb  |  21.07.2008 11:18:20
cHTĚL BYCH SE ZEPTAT zda je v pohodě, kdybych si koupil helmu na agressive (taková ta kokoska), ale mám fitness brusle. Víc se mě líbí ta kokoska než helma typu cyklistiská . Jde mi o to zda na to nebude vypadat divně . diky za nazory:)
helma na kolečkové brusle
IN-LINE-BRUSLE  |  23.07.2008 08:45:34
Kokoska na fitness brusle je u nás docela často vidět a myslím, že to nikomu nepřijde zvláštní. Pokud ti víc vyhovuje kokoska, tak ber kokosku..
nevyhody
Cornero  |  22.06.2009 01:05:55
Ten kyblik na agresive muzes v pohode pouzivat ale nedoporucuju to. Agresive helma je delana na to aby toho opravdu hodne vydrzela ale je to na takovy to jezdeni ze si das ve skateparku kolecko pak si na chvilku sednes pokecas s kamosema a helmu sundas. Na to abys v tom dve hodiny jezdil to neni delany. Ta helma je totiz zbytecne tezka vypolstrovana a hlavne ma minimalni vetrani. Naproti tomu fitnes helma je lehoucka a dobre vetrana takze na bezny jezdeni je mnohem lepsi. Az budes v lete jezdit ve triceti stupnich a do cernyho nevetranyho kybliku ti bude prat slunce tak budes radsi vypadat jak trouba ve fitnes helme.
Zpět
Filtrovat kategorie
Cenový limitPouze sklademVypíše pouze produkty skladem