poradna, servis, půjčovna

Zpět
Dotaz
Daniel Blaháček  |  14.04.2016 17:31:20
Dobrý den, chtěl bych se poptat na brusle R4 Skate. Byl jsem si již zkoušet Rollerblady, K2 a byl jsem zklamaný z jejich pevnosti konstrukce. Zároveň mám však problém s propadlou klenbou. Jaká je tato bota v porovnání s uvedenými (i co se týče velikosti - zkoušené byly 44,5) ?, je možné si ji vyzkoušet v domluvený čas i např. v Pardubicích ?, měl bych o ní velký zájem. Děkuji, Blaháček.
Pevnost boty kolečkových bruslí
Vojta  |  18.04.2016 10:12:50
Dobrý den, porovnat bruslenemůžu, neboť neuvádíte žádné konkrétní modely. POuze výrobce bruslí (K2, Rollerblade). Zároveň případně upřesněte kde hodnotíte pevnost konstrukce - tuhost boty v kotníku? Tuhost rámu nebo spojení rámu s botou? V Pardubicích pak obchod nemáme a není tak možné si tam brusle vyzkoušet. brusle Vám můžeme připravit na prodejnu v Praze případně. Stačí provést objednávku přes e-shop a v košíku pak vybrat rezervaci na prodejně.
Výška botičky
pekasss  |  29.05.2016 05:17:54
Dobrý den, fixuje tato botička i kotník? Resp. jak vysoká tato botička je?
výška boty bruslí na rychlobruslení
Vojta  |  30.05.2016 17:23:29
Dobrý den, bota brusle je vytažena až tak 3cm nad kotník a ve speed bruslích je tedy spíše vyšší. Bota určitě nefixuje kotník, tím by byla poměrně dost omezena její funkce a smysl boty na speed skating. Vyšší bota je spíše vhodná pro začátečníka, který občas zaškobrtne a o botu se lehce opře, tím se třeba nestane, že upadne a pokračuje v jízdě. Zároveň však tato vysoká bota při sportovně zajetém odrazu bude spíše na obtíž. Vršek boty bude při velkém pokrčení i ve velkém rozsahu při odrazu, tlačit nad kotníkem. Vhodná je tak spíše pro začátečníky, kteří chtěji bruslit něco mezi fitness a speed.
Velikost boty speed bruslí
Pája  |  07.09.2017 13:14:24
Dobrý den, mám fitness brusle zn. Rollerblade vel. 42. Jakou velikost mám zvolit u modelu Powerslide R4? Slyšela jsem, že na speedové brusle je třeba o číslo větší velikost, než je konfekční. Děkuji za odpověď :-)
jak vybrat speed kolečkové brusle
Vojta  |  08.09.2017 15:50:04
Dobrý den, těžko říct, neboť netušíme, jak Vám sednou Vaše brusle, jaký máte model a jak jsou rozšlápnuté. Nejlepe zašlete velikost chodidla změřenou z návodu, na který je odkaz tady u zboží hned v šedé tabulce vedle fotky brusle.
Zpět
Filtrovat kategorie
Cenový limitPouze sklademVypíše pouze produkty skladem