poradna, servis, půjčovna
Kamenná prodejna
Odborné poradenství

dámské hokejové brusle

Nejen chlapi si chodí zahrát hokej. Spousta holek v hokejových bruslích má většinou pánské modely, protože dámských se dělá vyloženě málo. Pár výjimek však je a my vám je nabízíme. Tvarování na dámskou nohu většina holek ocení a vhod přijde i dámský grafický design.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
Filtry zboží:
Cenový limit
Pouze skladem
Velikost bot

Velikost bot ve velikostní řadě EU. Pro jiné velikostní řady se podívejte na převodní tabulky daného výrobce a nebo na rozpis délky stélek podle velikosti bot. Každý výrobce má bohužel převodní tabulky trochu jiné a nelze tak použít tabulku univerzální pro všechny boty.

Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle
Chcete začít s in-line bruslením a nevíte jaké brusle Vám budou vyhovovat? Nevyznáte se v rozdílech mezi jednotlivými modely a rádi byste vybrali co nejlepší kolečkové brusle za co nejlepší cenu? Pak vám snad pomůže následující článek.
Více
Jak vybrat in-line brusle (fitness) – vlastnosti bruslí
Nejčastěji kupované in-line brusle patří bezesporu do kategorie Fitness. Především začínající bruslaři pak před prvním nákupem ve velice široké nabídce tápou. Následující článek snad poodhalí podle čeho vybrat kolečkové brusle tak, aby vám jejich vlastnosti co nejvíce vyhovovaly…
Více
Kolečkové brusle - údržba
Jak se starat o kolečkové brusle a to včetně koleček, ložisek a bot. Foto galerie jak rozebrat kolečka inline bruslí.
Více