poradna, servis, půjčovna
Kamenná prodejna
Odborné poradenství

přilby na brusle typ kokosky

Přilby na kolečkové brusle v provedení tzv. kokosky jsou odolné stylové a řekněme na brusle nebo skateboard přímo klasické. Výhodou je větší odolnost při častějším drobném obouchávání než u helem cyklistického typu. Kokosky jsou často o něco hůř odvětrané než cyklo helmy. Jejich povrch vybízí k polepení mnoha nálepkami. Kokosky se často dělají bez možnosti regulace velikosti nebo se regulují změnou vnitřní výstelky. Mnoho výrobců však již dělá modely s možností utáhnutí přes kolečko na temeni.

Zobrazit více
Zobrazit filtr
Filtry zboží:
Cenový limit
Pouze skladem
Velikost

Poměrná velikost zboží, kde od nejmenšího XXS a dále XS, S, M, L, XL, XXL a většinou největší XXXL určuje velikost vzhledem k vyráběným variantám daného modelu. Velikost S tedy nebude často od dvou různých výrobků stejně veliká. Srovnání tedy funguje pouze v rámci jedné značky nebo spíše v rámci jednoho modelu výrobku.

Případně je velikost v běžných jednotkách jako cm, mm apod..

Barva

Převažující, výrazná nebo odlišující barva výrobku.

Jak vybrat vhodné kolečkové in-line brusle
Chcete začít s in-line bruslením a nevíte jaké brusle Vám budou vyhovovat? Nevyznáte se v rozdílech mezi jednotlivými modely a rádi byste vybrali co nejlepší kolečkové brusle za co nejlepší cenu? Pak vám snad pomůže následující článek.
Více
Jak vybrat in-line brusle (fitness) – vlastnosti bruslí
Nejčastěji kupované in-line brusle patří bezesporu do kategorie Fitness. Především začínající bruslaři pak před prvním nákupem ve velice široké nabídce tápou. Následující článek snad poodhalí podle čeho vybrat kolečkové brusle tak, aby vám jejich vlastnosti co nejvíce vyhovovaly…
Více
Kolečkové brusle - údržba
Jak se starat o kolečkové brusle a to včetně koleček, ložisek a bot. Foto galerie jak rozebrat kolečka inline bruslí.
Více
Počet výrobků
Značky:
Výrobce